KS Unia Leszno
  Terminarz
 
Terminarz
Marzec
21 So Sparing Sparta - Unia
22 Nd Sparing Unia - Sparta
25 Śr Sparing Apator - Unia
28 So Memoriał A. Smoczyka
29 Nd Sparing Falubaz - Unia
31 Wt Finał El. Krajowych do IMEJ - Tarnów


Kwiecień
1 Śr Sparing Unia - Apator
2 Cz Egzamin na certyfikat Ż
4 So RK IMEJ - Teterow (Niemcy)
5 Nd 1. DMP Unia - Stal
7 Wt Finał el. Do IMŚ GP
IME - Gdańsk
13 Pn 2. DMP Włókniarz - Unia
15 Śr 1/2 el. Krajowych do IMŚJ - Poznań, Rzeszów
19 Nd 3. DMP Unia - Falubaz
21 Wt Finał el. Krajowych do IMŚJ - Gorzów
25 So GRAND PRIX Praga
26 Nd RK1 IMŚJ - Neustadt Donau
28 Wt Zgrupowanie Kadry Juniorów
29 Śr Zgrupowanie Kadry Juniorów


Maj
1 Pt RK1 IME - Mureck (Austria)
Półfinał IMEJ - Debreczyn (Węgry)
2 So RK1 DPŚ - Terenzano RK2 Daugavpils
3 Nd 4. DMP Apator - Unia
6 Śr Egzamin na certyfikat Ż
9 So GRAND PRIX Leszno
RK2 IME Stralsund (Niemcy)
10 Nd 5. DMP Wybrzeże - Unia
16 So RK3 IME - Lwów
Półfinał 1 IME-Natschbach (Austria)
Półfinał 2 IMEJ - Hallstavik (Szwecja)
17 Nd RK2 IMŚJ - Krsko (Słowenia)
RK3 IMŚJ Rye House (w. Brytania)
RK4 IMŚJ - Mseno (czechy)
19 Wt Zgrupowanie Kadry Juniorów
20 Śr Zgrupowanie Kadry Juniorów
23 So Półfinał MEP - Ljubljana (Słowenia)
24 Nd 6. DMP Unia - Sparta
RK5 IMŚJ - Elgane (Norwegia)
27 Śr I. RUNDA MDMP
30 So GRAND PRIX Geteborg
31 Nd 7. DMP Polonia - Unia


Czerwiec
1 Pt RK1 DMŚJ - Abensberg (Niemcy)
6 So RK1 IMŚ GP - Lonigo
RK2 DMŚJ Pardubice
7 Nd RK2 IMŚ GP-Divisov (Czechy)
RK3 IMŚ GP-Wiener Neustadt
9 Wt Egzamin na certyfikat Ż
13 So GRAND PRIX Kopenhaga
RK 5 IMŚ GP-Pocking (Niemcy)
3 Połfinał IMEJ-Lendava
14 Nd 8. DMP Unia - Polonia
17 Śr El. MMPPK- Opole, Rawicz, Grudziądz
18 Cz 1/4 IMP- Grudziądz, Piła, Krosno, Łódź
20 So Półfinał IMŚJ - Miszkolc
21 Nd 9. DMP Sparta - Unia
23 Wt Zgrupowanie Kadry Juniorów
24 Śr Zgrupowanie Kadry Juniorów
27 So GRAND PRIX Cardiff
RK5 IMŚ GP
Półfinał 2 IMŚJ - Kumla
28 Nd 10. DMP Unia - Wybrzeże


Lipiec
1 Śr 1/2 IMP - Rawicz, Opole
4 So Półfinał 1 IMŚ GP-Motala
Półfinał 2 IMŚ GP-Daugavpils
5 Nd 11. DMP Leszno - Toruń
Półfinał 2 IME - Diedenbergen
8 Śr Egzamin na certyfikat Ż
9 Cz II. RUNDA MDMP
11 So DPŚ - Vojens
IMEJ - Tarnów
13 Pn DPŚ - Wielka Brytania
15 Śr El. MIMP - Rybnik, Gniezno, Ostrów
16 Cz BARAŻ DPŚ - Leszno
18 So FINAŁ DPŚ - Leszno
19 Nd 12. DMP Falubaz - Unia
Półfinał DMEJ - Moorwinkelsdamm
21 Wt Zgrupowanie Kadry Juniorów
22 Śr Zgrupowanie Kadry Juniorów
23 Cz El. MPPK - Krosno, Łódź, Piła
25 So Finał IMP - Toruń
Półfinał 3 IME - Gorican
26 Nd 13. DMP Unia - Włókniarz
30 Cz III. RUNDA MDMP


Sierpień
1 So GRAND PRIX Daugavpils
2 Nd 14. DMP Stal - Unia
5 r 1/2 SK - Rzeszów, Bydgoszcz
7 Pt Finał MIMP - Leszno
11 Wt Egzamin na certyfikat Ż
13 Cz IV. RUNDA MDMP
14 Pt Finał MMPPK - Rybnik
15 So GRAND PRIX Malilla
16 Nd I. RUNDA Finałowa
20 Cz 1/2 BK - Grudziądz, Poznań
23 Nd IME Finał - Togliatti
Finał DMEJ - Grindsted
27 Cz Finał MDMP
29 So GRAND PRIX Vojens
30 Nd I. RUNDA Finałowa - REWANŻ


Wrzesień
2 Śr Zgrupowanie Kadry Juniorów
3 Cz Zgrupowanie Kadry Juniorów
5 So Finał DMŚJ - Gorzów
6 Nd II. RUNDA FINAŁOWA
9 Śr Egzamin na certyfikat Ż
11 Pt Finał BK - Wrocław
12 So GRAND PRIX Krsko
13 Nd II. RUNDA FINAŁOWA - REWANŻ
15 Wt Zgrupowanie Kadry Juniorów
16 Śr Zgrupowanie Kadry Juniorów
17 Cz Finał MPPK - Leszno
20 Nd Grand Prix Challenge - Coventry
25 Pt Finał SK - Częstochowa
26 So GRAND PRIX Terenzano
27 Nd III. RUNDA FINAŁOWA - (o III m.)
Finał MEP - Miszkolc
29 Wt Zgrupowanie Kadry Juniorów
30 Śr Zgrupowanie Kadry Juniorów


Październik
3 So Finał IMŚJ - Gorican
4 Nd III. RUNDA FINAŁOWA - REWANŻ (o 3 m.)
8 Cz Egzamin na certyfikat Żużlowy
10 So Finał ZK - Zielona Góra
11 Nd III. RUNDA FINAŁOWA - (o 1 m.)
17 So GRAND PRIX Bydgoszcz
19 Nd III. RUNDA FINAŁOWA -REWANŻ (o 1 m.)
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 20166 odwiedzający (45185 wejścia) tutaj! Copyright 2009 ks-unialeszno  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=